INFO
KE SLAVNOSTEM
PIVA KUTNÁ HORA


TROCHA UŽITEČNÝCH INFORMACÍ,
KTERÉ VÁM V SOBOTU 19. KVĚTNA JISTĚ PŘIJDE K DUHU.

Nejrychlejší cesta jak koupit vstupenky je přes internet, přímo na tomto webu do středy 16. května. Nebo se můžete vypravit osobně do některého z prodejních míst, seznam i mapu najdete zde.

Vstupenky se budou prodávat také na místě za cenu 390 Kč. Je možné platit v hotovosti nebo kartou.

Co, kdy, kde a proč? To všechno se dozvíte z harmonogramu akce.
Areál se otevírá ve 13 hodin, na místě budou k prodeji vstupenky. Platit se dá v hotovosti i kartou.
Sledujte náš Facebook a neuniknou vám žádné aktuální informace

Slavnosti piva Kutná Hora se stejně jako v roce 2017 odehrají na spodním pivovarském nádvoří. Oproti roku 2017 jsme zvětšili plochu, abyste měli více prostoru na užívání tekutých i pevných pochutin.

Mapa areálu Slavností piva Kutná Hora | 19.5.2018

Také na letošních pivních slavnostech nepřijdete o možnost podívat se do míst, kde se kutnohorské pivo vyrábí. Prohlídky pivovaru se konají od 13 do 16 hodin a jsou formou tzv. živého řetězu, tudíž není nutné se registrovat na nějaký konkrétní čas. Můžete se podívat na varnu, do spilky, na filtraci a na lahvárnu. Prosím, nenoste dovnitř jídlo nebo pití. Taktéž kouření je zakázáno.

Kdybyste nestihli prohlídku během Slavností, stačí se podívat na pivovarský web, kde je v sekci Prohlídky pivovaru rezervační formulář na prohlídky v dalších termínech.

Měšťanský pivovar Kutná Hora najdete na adrese U Lorce 11, Kutná Hora.

I s ohledem na to, že budeme nabízet alkohol (teda pivo), doporučujeme přijít pěšky, abyste nemuseli jako řidiči závidět svým kamarádům, že ochutnávají a vy musíte jet nealko.

Pokud už chcete přijet autem, zaparkujte jinde než v ulici U Lorce (ta která vede kolem pivovaru), protože bude pro snazší pohyb návštěvníků až do ukončení Slavností uzavřená.

Kdo pojede vlakem, ať nejlépe vystoupí na zastávce Kutná Hora – město. Pěšky to pak máte necelý kilometr. Nebo jeďte autobusem, z busnádraží jste v pivovaru dřív, než vypijete malé pivo.

Máme sice objednané jen to nejlepší počasí, všichni organizátoři už měsíc opakují kouzelnou mantru „Dešti pryč, dešti pryč, slunce v Kutné Hoře sviť“ ale znáte to, její účinnost není stoprocentní. Každopádně se Slavnosti konají za každého počasí. Kdyby snad přece jen pršelo, doporučujeme vzít si s sebou pláštěnky nebo jiné nepromokavé oblečení, deštníky by zbytečně blokovaly výhled pod podiem.

V areálu budou stánky s pivem (překvapivě), nealko nápoji a také občerstvení s různými druhy jídel. Pokud však přece jen nemůžete být bez domácí stravy, kapsy vám prohledávat nebudeme. To ale neplatí pro vnášení vlastního alkoholu. Vnášet alkohol do areálu je zakázáno!

Možná vás překvapíme, ale nic z výše uvedeného není povolené vnášet do areálu. Takže prosím nechte drogy (všechny nelegální), zbraně (legální i nelegální) či jiné nebezpečné věci doma. Bude jim tam líp, věřte nám.

Máme sice rádi všechny bytosti, i ty s více nohama, ale svoje domácí mazlíčky, nechte prosím doma.