INFO
KE SLAVNOSTEM
PIVA KUTNÁ HORA


DO SOBOTY 19. KVĚTNA 2018 JE JEŠTĚ DALEKO,
ALE TROCHA UŽITEČNÝCH INFORMACÍ JISTĚ PŘIJDE K DUHU.

Nejrychlejší cesta jak koupit vstupenky je přes internet, přímo na tomto webu. Nebo se můžete vypravit osobně do některého z prodejních míst, seznam i mapu najdete zde.

A nezapomeňte, že vstupenek za opravdu libovou cenu je omezené množství a dá se předpokládat, že budou mizet rychleji než teplé housky na krámě. Tak neváhejte a kupujte, protože čím dřív koupíte, tím víc peněz vám pak zbyde na pivo…

Kdy jaká kapela přesně vystoupí, ještě nevíme ani my sami. Ostatně do soboty 19. května pořád nějaký ten čas zbývá. Určitě ale sledujte kromě webu také náš facebookový profil, protože také program se může měnit a určitě ještě nějaké kapely přidáme.

Slavnosti piva Kutná Hora se stejně jako v roce 2017 odehrají na spodním pivovarském nádvoří.

O možnost podívat se do pivovaru určitě nepřijdete ani v roce 2018. Komu se ale nechce čekat až do května, má možnost si pivovar prohlédnout i dříve. Stačí se podívat na pivovarský web, kde je v sekci Prohlídky pivovaru rezervační formulář na prohlídky.

Měšťanský pivovar Kutná Hora najdete na adrese U Lorce 11, Kutná Hora.

I s ohledem na to, že budeme nabízet alkohol (teda pivo), doporučujeme přijít pěšky, abyste nemuseli jako řidiči závidět svým kamarádům, že ochutnávají a vy musíte jet nealko.

Pokud už chcete přijet autem, zaparkujte jinde než v ulici U Lorce (ta která vede kolem pivovaru), protože bude pro snazší pohyb návštěvníků až do ukončení Slavností uzavřená.

Kdo pojede vlakem, ať nejlépe vystoupí na zastávce Kutná Hora – město. Pěšky to pak máte necelý kilometr. Nebo jeďte autobusem, z busnádraží jste v pivovaru dřív, než vypijete malé pivo.

Máme sice objednané jen to nejlepší počasí, všichni organizátoři už měsíc opakují kouzelnou mantru „Dešti pryč, dešti pryč, slunce v Kutné Hoře sviť“ ale znáte to, její účinnost není stoprocentní. Každopádně se Slavnosti konají za každého počasí. Kdyby snad přece jen pršelo, doporučujeme vzít si s sebou pláštěnky nebo jiné nepromokavé oblečení, deštníky by zbytečně blokovaly výhled pod podiem.

V areálu budou stánky s pivem (překvapivě), nealko nápoji a také občerstvení s různými druhy jídel. Pokud však přece jen nemůžete být bez domácí stravy, kapsy vám prohledávat nebudeme. To ale neplatí pro vnášení vlastního alkoholu. Vnášet alkohol do areálu je zakázáno!

Možná vás překvapíme, ale nic z výše uvedeného není povolené vnášet do areálu. Takže prosím nechte drogy (všechny nelegální), zbraně (legální i nelegální) či jiné nebezpečné věci doma. Bude jim tam líp, věřte nám.

Máme sice rádi všechny bytosti, i ty s více nohama, ale svoje domácí mazlíčky, nechte prosím doma.