INFO
KE SLAVNOSTEM PIVA KUTNÁ HORA
Pár informací, abyste se v sobotu 20. května v loreckém pivovaře necítili ztracení.

Bez vstupenky to nepůjde (teda, když nebudete mít štěstí a nevyhrajete ji v soutěži u některého z našich mediálních partnerů). Do středy 17. května koupíte vstupenky v předprodeji za cenu 330 Kč. Nejrychlejší cesta je přes internet, přímo na tomto webu. Nebo se můžete vypravit osobně do některého z prodejních míst, seznam i mapu najdete zde.

V den Slavností pak budou vstupenky na místě na 390 korun, ale může jich být k dispozici pouze omezený počet (podle zaplněnosti areálu).

Své vstupenky (e-tickety i papírové z obchodů) vyměňte před vstupem do areálu pivovaru za identifikační pásek. Prosíme, nesundávejte pásky po celou dobu trvání Slavností. Fungují také jako vracenky.

ORGANIZAČNÍ ŘÁD SLAVNOSTÍ PIVA KUTNÁ HORA 2017

Časový harmonogram si (třeba do mobilu) stáhněte TADY.

Areál se otevírá ve 13 hodin, první kapela (kutnohorští VESPER) začnou hrát v 13.45. Končíme podle toho, kolik přídavků si vytleskáte na HORKÝŽE SLÍŽE. Ale v posteli byste mohli být ještě před půlnocí :o)

Časový harmonogram Slavností piva Kutná Hora | 20.5.2017

Slavnosti piva Kutná Hora se odehrávají na spodním pivovarském nádvoří. Prosíme, pohybujte se pouze ve vymezeném prostoru a dbejte pokynů organizátorů a bezpečnostní služby. Tady je mapka areálu pro snazší orientaci.

Mapa areálu Slavností piva Kutná Hora | 20.5.2017

Budete jedni z prvních, kteří se mohou podívat do zrekonstruovaného Lorce. Trasa prohlídek začíná na varně, pak můžete nahlédnout na spilku, podívat se do ležáckého sklepa, na filtraci a vše končí v naší lahvovně.

Prohlídky nemají určené časy, vše bude řešené systémem tzv. živého řetězu. Výrobní prostory otevíráme ve 13.30, prohlídky končí v 16.30.

Dovnitř není možné vnášet pivo nebo jídlo, prosím respektujte tento požadavek.

Měšťanský pivovar Kutná Hora najdete na adrese U Lorce 11, Kutná Hora.

I s ohledem na to, že budeme nabízet alkohol (teda pivo), doporučujeme přijít pěšky, abyste nemuseli jako řidiči závidět svým kamarádům, že ochutnávají a vy musíte jet nealko.

Pokud už chcete přijet autem, zaparkujte jinde než v ulici U Lorce (ta která vede kolem pivovaru), protože bude pro snazší pohyb návštěvníků až do ukončení Slavností uzavřená.

Kdo pojede vlakem, ať nejlépe vystoupí na zastávce Kutná Hora – město. Pěšky to pak máte necelý kilometr. Nebo jeďte autobusem, z busnádraží jste v pivovaru dřív, než vypijete malé pivo.

Máme sice objednané jen to nejlepší počasí, všichni organizátoři už měsíc opakují kouzelnou mantru „Dešti pryč, dešti pryč, slunce v Kutné Hoře sviť“ ale znáte to, její účinnost není stoprocentní. Každopádně se Slavnosti konají za každého počasí. Kdyby snad přece jen pršelo, doporučujeme vzít si s sebou pláštěnky nebo jiné nepromokavé oblečení, deštníky by zbytečně blokovaly výhled pod podiem.

V areálu budou stánky s pivem (překvapivě), nealko nápoji a také občerstvení s různými druhy jídel. Pokud však přece jen nemůžete být bez domácí stravy, kapsy vám prohledávat nebudeme. To ale neplatí pro vnášení vlastního alkoholu. Vnášet alkohol do areálu je zakázáno!

Možná vás překvapíme, ale nic z výše uvedeného není povolené vnášet do areálu. Takže prosím nechte drogy (všechny nelegální), zbraně (legální i nelegální) či jiné nebezpečné věci doma. Bude jim tam líp, věřte nám.

Máme sice rádi všechny bytosti, i ty s více nohama, ale svoje domácí mazlíčky, nechte prosím doma.Slavnosti piva Kutná Hora | 20. 5. 2017